UITSLAGEN VAN DE VOLKSSPELEN IN ZELHEM 2022

Sjoelen

Dames:
1. Bea Hellings
2. Leidineke Elsman
3. Sandra Luimers

Heren:
1. Peter Kuiperij
2. Stanley Coemans
3. Alwin Groot Roessink

Kegelen

Dames:
1. L. Elsman
2. I. van Beek
3. B. Luimes

Heren:
1. Dhr. v.d. Barg
2. Dhr. H. Looman
3. Dhr. M. van Pampus

DOELSCHIETEN

Dames:
1. Mayke Maadendans
2. Iris Nieuwenhuis
3. –

Heren:
1. Bert Damstra
2. Werner Scheers
3. Churiel Berkelaar

LEPELSCHIETEN

Dames:
1. Reini Klein Geltink
2. Marion Korten
3. Anja Eelderink

Heren:
1. Jack van Campen
2. Erik Klein Geltink
3. Rick Evers

HANDBOOGSCHIETEN

Dames:
1. Renske Kreeftenberg
2. Reini Klein Geltink
3. Ilse Timmerman

Heren:
1. Teun Timmermans
2. Jack van Someren
3. Serge Vial

SCHIJFSCHIETEN

Dames:
1. Lenie ten Bokkel
2. Elza Bakelaar
3. Wilma Heinen

Heren:
1. Erik Klein Geltink
2. Dennis Hendriksen
3. Joery Nijkamp

Jeugd Koningschieten


1. Dex Wasseveld (romp)Koning
2. Max Groot Wassink (kop)
3. Indy Wissink (l-vleugel)
4. Laurine de Vries (r-vleugel)
5. Merle Wentink (staart)

VOGELKNUPPELEN / VOGELSCHIETEN

Vogelknuppelen Dames:
1. Patricia Wiggers (romp)Koningin
2. Diana Peppelman (kop)
3. Britt Brons (l-vleugel)
4. Ingrid Verbeek(r-vleugel)
5. Leonie Peppelman (staart)

Vogelschieten Heren:
1. Luuk Heeres (romp) Koning
2. Alwin Groot Roessink(kop)
3. Richard Janssen (l-vleugel)
4. Jeroen Goldewijk (r-vleugel)
5. Jeroen Klein Wolterink (staart)

ALLEGORISCHE OPTOCHT 2022

Knuppelkoningin:
Patricia Wiggers

Schutterskoning:
Luuk Heeres

Jeugdkoning:

Dex Wasseveld

Categorie A
1. Zelhemse Drollenvanger

2. De Vrolijke Nar

Categorie D

  1. Vrouwen met ballen

Categorie B
1. Pronken met andermans veren

2. Zwaailampen

3. Een Rij Tuig

4. Wij worden uitgekleed

5. Een glimlach in deze tijd

6. Trots op de Boeren

7. Ingewikkeld

Categorie E (Grote wagens)
1. De Boomkampjes – Plofkraak-Noodzaak

2. De Loo School – The Masked Singer

3. Flauwe Vrienden – Brandstofprijs

4. Vriendengroep Trets Р Snollebollekes

5. Bielemansdijk – Afval is geld waard en bespaart

6. Klaverhuusweg – Het sprookjesbos

7. Kindervakantieweek – Indianen

8. Eeftinkweg – Allen op sleeptouw door benzine in het nauw

Categorie Zelhem Verlicht

Winnaar Mooiste Straat: De Oldenoord

Winnaar Mooiste Huis: Fam. Damstra – Bergstraat

Winnaar Originaliteitsprijs: Ondernemersvereniging Zelhem