UITSLAGEN VAN DE VOLKSSPELEN IN ZELHEM 2021

Sjoelen

Dames:
1. Leidinke Elsman
2. Mirna Bulten
3. Sanne Buil

Heren:
1. Peter Kuiperij
2. Oscar Hof
3. Wisse Weijers

Kegelen

Dames:
1. Jolanda Veldhorst
2. Leidinke Elsman
3. Mirna Bulten

Heren:
1. Sem Reinders
2. Oscar Hof
3. Remco Hendriksen

DOELSCHIETEN

Dames:
1. Erica Carati
2. –
3. –

Heren:
1. Tom Woerts
2. Twan van Huffelen
3. Stan Wassink

LEPELSCHIETEN

Dames:
1. Anja Eelderink
2. Renske Kreeftenberg
3. Marion, Penny en Miranda

Heren:
1. Wouter Wolsink
2. Koen Wolsink
3. Henk Jan Bulten

HANDBOOGSCHIETEN

Dames:
1. Tiny Groot Wassink
2. Ilse Timmerman
3. Jeannet Lenselink

Heren:
1. Jack van Sommeren
2. Sven Groot Wassink
3. Jimmy Jacobs

SCHIJFSCHIETEN

Dames:
1. Bettina van Campen
2. Anke Timmerman
3. Bea Hellings

Heren:
1. Jort Wassink
2. Jack van Campen
3. Henk Jan Bulten

DARTEN

Dames:
1. –
2. –
3. –

Heren:
1. Pim Boomkamp
2. Patrick van Amstel
3. Timo Hartemink

VOGELKNUPPELEN / VOGELSCHIETEN

Vogelknuppelen Dames:
1. Patricia Wiggers (romp)Koningin
2. Desiree Mulder (kop)
3. Carole de Roos (l-vleugel)
4. Britt Brons(r-vleugel)
5. Thea van Huffelen (staart)

Vogelschieten Heren:
1. Sjoerd Teerink (romp) Koning
2. Henk Jan Bulten (kop)
3. Sjoerd Kruizinga (l-vleugel)
4. Richard Schieven (r-vleugel)
5. Mike Nijkamp (staart)

JEUGDSCHIETEN

Schutterskoningin:

Schutterskoning:

Totale uitslag meisjes:

CDS de Meene:
1. –
2. –
3. –

 

CBS ’t Loo:
1. –
2. –
3.-

 

OBS Jan Ligthart:
1. –
2. –
3. –

Totale uitslag jongens:

CDS de Meene:
1. –
2. –
3. –

 

CBS ’t Loo:
1. –
2. –
3. –

 

OBS Jan Ligthart:
1. –
2. –
3. –

KLEINE SCHUTTERIJ

Meisjes
1.-
2.-
3. –

GEMAKSKERDE OPTOCHT
1. –
2. –
3. –

Jongens
1. –
2. –
3. –

ALLEGORISCHE OPTOCHT 2021

Schutterskoningin:

Schutterskoning:

Categorie A

Categorie B

Categorie E (Grote wagens)

Categorie P (Pimp je Fiets)

Categorie Straatprijs

Winnaar Mooiste Straat: Groen van Prinstererstraat

Winnaar Mooiste Huis: De Gouden Leeuw

Winnaar Originaliteitsprijs: ‘Het Zitje’ van Bergstraat 53