UITSLAGEN VAN DE VOLKSSPELEN IN ZELHEM 2019

Sjoelen

Dames:
1. Sandra Luimes
2. M. Bulten
3. Ellen Waarlo

Heren:
1. Mike Nijkamp
2. Peter Kuiperij
3. Oscar Hof

Kegelen

Dames:
1. Leidinke Elsman
2. Dirien Bruggink
3. Dini Bruggink

Heren:
1. Pim Boomkamp
2. Henri Wassink
3. Twan van Huffelen

RINGRIJDEN

Dames:
1. Anjo Aberson
2. Sietske Vrieze
3. Corine Vrieze

DOELSCHIETEN

Dames:
1. Mayke Magendans
2. Liza Jolink
3. Henriëtte Bussink

Heren:
1. Gerard Lovink
2. Werner Scheers
3. Tom Woerts

LEPELSCHIETEN

Dames:
1. Marion Korten
2. Reini Klein Geltink
3.

Heren:
1. Jelle Vrieze
2. Henk Wassink
3. Leon Ebbink

HANDBOOGSCHIETEN

Dames:
1. Reini Klein Geltink
2. Jeanet Lenselink
3. Karine Klein Geltink

Heren:
1. Jack van Sommeren
2. Daniel Rutten
3. Teun Timmerman

SCHIJFSCHIETEN

Dames:
1. Pam Wijshaken
2. Karine Klein Geltink
3. Elza Bakelaar

Heren:
1. Dennis Hendriksen
2. Bert Wassink
3. Leon Ebbink

DARTEN

Dames:
1. Patricia Thuss
2.
3.

Heren:
1. Pim Boomkamp
2. Toon Kuiperij
3. Daymian Boenink

VOGELKNUPPELEN / VOGELSCHIETEN

Vogelknuppelen Dames:
1. Thea van Huffelen (romp)Koningin
2. Larisa Aalderink(kop)
3. Jill Probst(l-vleugel)
4. Anja Luimes(r-vleugel)
5. Carla Boomkamp(staart)

Vogelschieten Heren:
1. Bjorn Eelderink(romp) Koning
2. Anja Luimes(kop)
3. Alwin Radstake(l-vleugel)
4. Richard Jansen(r-vleugel)
5. Wilfred van Til(staart)

JEUGDSCHIETEN

Schutterskoningin:
Robynn Jacobi, CDS de Meene

Schutterskoning:
Jibbe Onstenk, CDS de Meene

Totale uitslag meisjes:

CDS de Meene:
1. Robbyn Jacobi (koningin)
2. Emma Honigh
3. Linde Bruil

 

CBS ’t Loo:
1. Esmee Garritsen
2. Isolde van Kleef
3.

 

OBS Jan Ligthart:
1. Julia van Aalst
2. Isabel Ooiman
3. Yvette Boeink

Totale uitslag jongens:

CDS de Meene:
1. Jibbe Onstenk(koning)
2. Stijn Scholten
3. Kaj Lenderink

 

CBS ’t Loo:
1. Pepijn Claasens
2. Job te Winkel
3. Wesley ter Haar

 

OBS Jan Ligthart:
1. Ties Dorst
2. Job Doornink
3. Hidde Kockx

KLEINE SCHUTTERIJ

Meisjes
1.#Horrorsquat
2. Snoepmeisje
3. Punker

GEMAKSKERDE OPTOCHT
1. Dewi Zaagsma
2. Edy Steentjes
3. Jens v.d. Broek

Jongens
1. Smoks Hanne
2.Vampier
3.Soldaat van Oranje

ALLEGORISCHE OPTOCHT 2018

Schutterskoningin:
Robynn Jacobi, CDS de Meene

Schutterskoning:
Jibbe Onstenk, CDS de Meene

Categorie A
1. De Marionettes

2. Molly

3. De Brugpiepers

4. Bucketlist

5. We leggen de lat niet hoog (4p)

6. Buurman en Buurman

7. Wi-j sloat nargens op

8. Als je haar maar goed zit

9.We leggen de lat niet hoog (2)

10. Oma’tjes

11. Snipperdag

12. Traag Wieffie

13. Have the guts to go nuts

14. De Clown

Categorie B
1. Jeuk

2. Vrouwen veur de overgang

3. Brandweer 2.0

4. De Rupsbusters

5. Zooitje ongeregeld

6. Processie versus Buxus

7. Lego Ninja

8. Vampiers

9.Gebroeders Piraat

10. Wij slaan dit jaar over

11. Zwarte Cross

12. Lava

13. Brandweer Zelhem

14. Superbouw

15. Camping

16. Smoks Hanne Rit

Categorie E (Grote wagens)
1. Het Songfestival (Loo School)

2. Het beste paard van stal (De Boomkampjes)

3. De vreemde eenden (Vriendengroep Trets)

4. Freek Vonk (Schatjes en Peppels)

5. Flauwe Power (Flauwe Vrienden)

6. De Fabeltjeskrant (Bielemansdijk)

7. Lily & de Tijdmachine (De Kindervakantieweek)

8. Niet goed, wel hard! (Eeltinkweg)

Categorie P (Pimp je Fiets)
1. Doutzen Rensen – I Pumped my Bike
2. Jelmer Oldenboom – Versierde Zijspan

Categorie Straatprijs

Winnaar: De Oldenoord